Flet Shqipe Hysenaj e Perputhen, akuzon rëndë produksionin, tregon se çfarë ndodhte aty

Ish-protagonistja e Përputhen, Shqipe Hysenaj vjen me një rrëfim të rrallë.

E ftuar në emisionin n’Kosovë SHow ajo ka drejtuar akuza të rënda ndaj produksionit. Hysenaj u përjashtua nga programi “pas mesazheve të papërshtatshme’.

“Të gjithë pjesëmarrësit aty janë falso, vetëm shtiren e sidomos femrat”, tha Hysenaj.

Ndiqeni intervistën e saj të plotë.

Ish-protagonistja e Përputhen, Shqipe Hysenaj vjen me një rrëfim të rrallë.

E ftuar në emisionin n’Kosovë SHow ajo ka drejtuar akuza të rënda ndaj produksionit. Hysenaj u përjashtua nga programi “pas mesazheve të papërshtatshme’.

“Të gjithë pjesëmarrësit aty janë falso, vetëm shtiren e sidomos femrat”, tha Hysenaj.

Ndiqeni intervistën e saj të plotë.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

Sa paguhet Teuta Krasniqi në “Çka ka shpija”?

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive. Ajo tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave të rezervuar për të. Sa...

Enxhi, asistentja që e bën MTI-në të ngrohtë edhe në dimër!

Asistentja ekzekutive në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Enxhi Stublla kohë pas kohe bën paraqitje nga më të ndryshme në rrjetet sociale. Pozat e...

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
scattered clouds
9.1 ° C
9.4 °
8.9 °
70 %
7.2kmh
40 %
Fri
8 °
Sat
11 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
9 °

LAJMET E FUNDIT

Sa paguhet Teuta Krasniqi në “Çka ka shpija”?

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive. Ajo tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave të rezervuar për të. Sa...

Enxhi, asistentja që e bën MTI-në të ngrohtë edhe në dimër!

Asistentja ekzekutive në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Enxhi Stublla kohë pas kohe bën paraqitje nga më të ndryshme në rrjetet sociale. Pozat e...