Eksalon situata n’Kosovë Show, Shqipja tenton të ikë nga emisioni e ndalë Lulzimi

Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show të ftuar janë Shqipe Hysenaj dhe Lulzim Jashari.

Shqipe Hysenaj ish prezente në emisionin PërPuthën ka folur për emisionin ku ishte prezente.

Ajo ka dhënë kritika të ashpra në emisionin nKosovë Show, për prezantuesit e PërPuthën.

Por ka qenë një moment kur Shqipe Hysenaj tentoj të largohej nga emisioni, por u ndal nga Lulzim Jashari.

Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show të ftuar janë Shqipe Hysenaj dhe Lulzim Jashari.

Shqipe Hysenaj ish prezente në emisionin PërPuthën ka folur për emisionin ku ishte prezente.

Ajo ka dhënë kritika të ashpra në emisionin nKosovë Show, për prezantuesit e PërPuthën.

Por ka qenë një moment kur Shqipe Hysenaj tentoj të largohej nga emisioni, por u ndal nga Lulzim Jashari.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

Sa paguhet Teuta Krasniqi në “Çka ka shpija”?

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive. Ajo tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave të rezervuar për të. Sa...

Enxhi, asistentja që e bën MTI-në të ngrohtë edhe në dimër!

Asistentja ekzekutive në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Enxhi Stublla kohë pas kohe bën paraqitje nga më të ndryshme në rrjetet sociale. Pozat e...

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
broken clouds
9.6 ° C
10 °
9 °
70 %
8.7kmh
75 %
Fri
9 °
Sat
11 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
7 °

LAJMET E FUNDIT

Sa paguhet Teuta Krasniqi në “Çka ka shpija”?

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive. Ajo tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave të rezervuar për të. Sa...

Enxhi, asistentja që e bën MTI-në të ngrohtë edhe në dimër!

Asistentja ekzekutive në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Enxhi Stublla kohë pas kohe bën paraqitje nga më të ndryshme në rrjetet sociale. Pozat e...