spot_imgspot_img

Futet në lojë dhe asiston Edon Zhegrova

spot_img

Edon Zhegrova ka kontribuuar me asistim te goli i Lille në ndeshjen kundër Toulouses në udhëtim në kuadër të Ligue 1.

Reprezentuesi i Kombëtares së Kosovës u inkuadrua në minutën e 70-të, ndërsa asistoi vetëm 16 minuta më vonë nga këndi.

Harkimit të Zhegrovës iu përgjigj bashkëlojtari i tij në zonë, Alexsandro që dërgoi topin në rrjetë me kokë për rezultatin 0:1.

Ky asistim i Zhegrovës vjen vetëm pak ditë para grumbullimit me Kombëtaren e Kosovës për ndeshjet kualifikuese për Kampionatin Evropian në muajin mars.

Asistimin e Zhegrovës mund ta shikoni KËTU

Edon Zhegrova ka kontribuuar me asistim te goli i Lille në ndeshjen kundër Toulouses në udhëtim në kuadër të Ligue 1.

Reprezentuesi i Kombëtares së Kosovës u inkuadrua në minutën e 70-të, ndërsa asistoi vetëm 16 minuta më vonë nga këndi.

Harkimit të Zhegrovës iu përgjigj bashkëlojtari i tij në zonë, Alexsandro që dërgoi topin në rrjetë me kokë për rezultatin 0:1.

Ky asistim i Zhegrovës vjen vetëm pak ditë para grumbullimit me Kombëtaren e Kosovës për ndeshjet kualifikuese për Kampionatin Evropian në muajin mars.

Asistimin e Zhegrovës mund ta shikoni KËTU

spot_img

NGJARJE TË TJERA

spot_img