spot_img

Gjatë finales së Superkupës sulmohet nga tifozët gazetarja Ulpiana Emra

spot_img

Në incidentet që ndodhën në finalen e Superkupës në basketboll mes Trepçës dhe Pejës është lënduar edhe gazetarja e Art Motion, Ulpiana Emra.

Sipas mediumit ku punon ish-basketbollistja, ajo është goditur me shishe që ka ardhur nga tribunat dhe ka pësuar lëndime trupore.
Ulpiana Emra ka karrierë të gjatë e të suksesshme si basketbolliste.

Ndër të tjera ishte edhe reprezentuese e Kosovës.

Incidente të shumta i kanë qitur hije të keqe finales së Superkupës, të zhvilluar të dielën mbrëma në Suharekë.

 

 

Në incidentet që ndodhën në finalen e Superkupës në basketboll mes Trepçës dhe Pejës është lënduar edhe gazetarja e Art Motion, Ulpiana Emra.

Sipas mediumit ku punon ish-basketbollistja, ajo është goditur me shishe që ka ardhur nga tribunat dhe ka pësuar lëndime trupore.
Ulpiana Emra ka karrierë të gjatë e të suksesshme si basketbolliste.

Ndër të tjera ishte edhe reprezentuese e Kosovës.

Incidente të shumta i kanë qitur hije të keqe finales së Superkupës, të zhvilluar të dielën mbrëma në Suharekë.

 

 

spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

NGJARJE TË TJERA

spot_img
spot_img