Horoskopi sot, kjo është shenja me shumë fat

Dashi
21 Mars – 19 Prill
Venusi do të ketë ndikim të favorshëm, por gjithsesi duket se nuk e gjeni veten në dashuri. Kujdes duhet të tregoni lidhur me agresivitetin, të cilin duhet ta mbani nën kontroll. Fundjava do të nisë me polemika të shumta.

Demi
20 Prill – 20 Maj
Kjo e shtunë nuk do të jetë kritike për dashurinë, por me kalimin e orëve situata mund të tensionohet. Ndërsa në punë, më në fund do të nisë të lëvizë diçka. Sa i takon shëndetit, mundohuni që të tregoni kujdes.

Binjakët
21 Maj – 20 Qershor
Në dashuri do të ketë përmirësim të ndjeshëm. Nga ana tjetër, duhet të përqendroheni tek personat që keni pranë dhe ti lini debatet. Mundohuni që në punë, të jeni më të përpiktë. Mbrëmja parashikohet mjaft e këndshme.

Gaforrja
21 Qershor – 22 Korrik
Ju pret një ditë e mbushur me emocione të shumta, e cila duhet shfrytëzuar në maksimum. Keni një dëshirë të madhe për tu dashuruar, ndaj shfrytëzojeni në maksimum. Vetëkontrolli, do të jetë sfida më e madhe e kësaj dite.

Luani
23 Korrik – 22 Gusht
Venusi do të jetë i pranishëm në shenjën tuaj, duke favorizuar dashurinë. Në familje, duhet të menaxhoni mirë raportet. Parashikohen miqësi intriguese të cilat duhen kultivuar. Sa i takon punës, nuk duhet të nënvlerësoni propozimet e reja për bashkëpunim.

Virgjëresha
23 Gusht – 22 Shtator
Hëna do të ketë ndikim të mirë në shenjën tuaj dhe takimet do të jenë mjaft të favorizuara. Ka shumë çështje burokratike të mbetura pezull, të cilat do të arrini ti menaxhoni më së miri.

Peshorja
23 Shtator – 22 Tetor
Diçka nuk do të ecë në drejtimin e duhur gjatë kësaj të shtune. Mundohuni që ti zgjidhni kundërshtitë sa më parë, në mënyrë që të shmangni debatet. Kjo ditë do ju gjejë të tensionuar, ndaj mundohuni që të ruani qetësinë.

Akrepi
23 Tetor – 21 Nëntor
Kjo e shtunë do të jetë mjaft e favorshme për lidhjet e konsoliduara. Nëse ka diçka që ka mbetur pezull, mundohuni që të mos ushqeni më shumë polemika, pasi do të jeni nervoz. Sa i takon shëndetit, mundohuni që të rikuperoni forcën dhe kurajon.

Shigjetari
22 Nëntor – 21 Dhjetor
Dita do të jetë e favorshme, por nëse duhet të bëni një takim në dashuri, situata do të jetë edhe më mirë të dielën. Mundohuni që të mbani nën kontroll nervozizmin.

Bricjapi
22 Dhjetor – 19 Janar
Ju pret një e shtunë disi e tensionuar, ndaj bëni kujdes ndaj komplikimeve me të cilat do të përballeni. Ankthi dhe frika se mos gaboni, mund të shtojnë më shumë zënkat. Në punë, do të përballeni me një moment tensioni. Bëni durim, dhe mos u dorëzoni menjëherë.

Ujori
20 Janar – 18 Shkurt
E shtuna do të jetë nën ritmin e duhur, por nga java në vijim, mund të hasni në probleme me paratë. Ndiheni të lodhur, ndaj mbani larg personat që ju mërzisin.

Peshqit
19 Shkurt – 20 Mars
Në dashuri ndiheni më të fortë krahasuar me ditët e fundit. Hëna favorizon takimet. Çiftet të cilat janë përballur me debate, duhet të gjejnë ekuilibrin. Stresi dhe tensionet do të mbeten të pranishme.

Dashi
21 Mars – 19 Prill
Venusi do të ketë ndikim të favorshëm, por gjithsesi duket se nuk e gjeni veten në dashuri. Kujdes duhet të tregoni lidhur me agresivitetin, të cilin duhet ta mbani nën kontroll. Fundjava do të nisë me polemika të shumta.

Demi
20 Prill – 20 Maj
Kjo e shtunë nuk do të jetë kritike për dashurinë, por me kalimin e orëve situata mund të tensionohet. Ndërsa në punë, më në fund do të nisë të lëvizë diçka. Sa i takon shëndetit, mundohuni që të tregoni kujdes.

Binjakët
21 Maj – 20 Qershor
Në dashuri do të ketë përmirësim të ndjeshëm. Nga ana tjetër, duhet të përqendroheni tek personat që keni pranë dhe ti lini debatet. Mundohuni që në punë, të jeni më të përpiktë. Mbrëmja parashikohet mjaft e këndshme.

Gaforrja
21 Qershor – 22 Korrik
Ju pret një ditë e mbushur me emocione të shumta, e cila duhet shfrytëzuar në maksimum. Keni një dëshirë të madhe për tu dashuruar, ndaj shfrytëzojeni në maksimum. Vetëkontrolli, do të jetë sfida më e madhe e kësaj dite.

Luani
23 Korrik – 22 Gusht
Venusi do të jetë i pranishëm në shenjën tuaj, duke favorizuar dashurinë. Në familje, duhet të menaxhoni mirë raportet. Parashikohen miqësi intriguese të cilat duhen kultivuar. Sa i takon punës, nuk duhet të nënvlerësoni propozimet e reja për bashkëpunim.

Virgjëresha
23 Gusht – 22 Shtator
Hëna do të ketë ndikim të mirë në shenjën tuaj dhe takimet do të jenë mjaft të favorizuara. Ka shumë çështje burokratike të mbetura pezull, të cilat do të arrini ti menaxhoni më së miri.

Peshorja
23 Shtator – 22 Tetor
Diçka nuk do të ecë në drejtimin e duhur gjatë kësaj të shtune. Mundohuni që ti zgjidhni kundërshtitë sa më parë, në mënyrë që të shmangni debatet. Kjo ditë do ju gjejë të tensionuar, ndaj mundohuni që të ruani qetësinë.

Akrepi
23 Tetor – 21 Nëntor
Kjo e shtunë do të jetë mjaft e favorshme për lidhjet e konsoliduara. Nëse ka diçka që ka mbetur pezull, mundohuni që të mos ushqeni më shumë polemika, pasi do të jeni nervoz. Sa i takon shëndetit, mundohuni që të rikuperoni forcën dhe kurajon.

Shigjetari
22 Nëntor – 21 Dhjetor
Dita do të jetë e favorshme, por nëse duhet të bëni një takim në dashuri, situata do të jetë edhe më mirë të dielën. Mundohuni që të mbani nën kontroll nervozizmin.

Bricjapi
22 Dhjetor – 19 Janar
Ju pret një e shtunë disi e tensionuar, ndaj bëni kujdes ndaj komplikimeve me të cilat do të përballeni. Ankthi dhe frika se mos gaboni, mund të shtojnë më shumë zënkat. Në punë, do të përballeni me një moment tensioni. Bëni durim, dhe mos u dorëzoni menjëherë.

Ujori
20 Janar – 18 Shkurt
E shtuna do të jetë nën ritmin e duhur, por nga java në vijim, mund të hasni në probleme me paratë. Ndiheni të lodhur, ndaj mbani larg personat që ju mërzisin.

Peshqit
19 Shkurt – 20 Mars
Në dashuri ndiheni më të fortë krahasuar me ditët e fundit. Hëna favorizon takimet. Çiftet të cilat janë përballur me debate, duhet të gjejnë ekuilibrin. Stresi dhe tensionet do të mbeten të pranishme.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

Horoskopi për ditën e enjte, 17 Shtator 2020

Ky është horoskopi për ditën e enjte 17 shtator 2020 që astrologët sjellin për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do...

Ky është horoskopi për ditën e sotme

Ky është horoskopi për ditën e martë 15 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
few clouds
23.8 ° C
25 °
22.2 °
36 %
3.1kmh
20 %
Sat
24 °
Sun
26 °
Mon
26 °
Tue
28 °
Wed
28 °

LAJMET E FUNDIT

Ky është horoskopi për ditën e sotme

Ky është horoskopi për ditën e martë 15 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...