Ismet Munishi zgjedh tre futbollistët më të mirë shqiptar

Ismet Munishi trajneri, analisti futbollit sonte ka qenë i ftuar në emisionin ‘Libero’ në ATV, te prezantuesi i njohur shqiptar Resul Sinani.

Munishi në këtë emision ka zgjedhur edhe tre fubollistët më të mirë shqiptar, shkruan Albanian News.

Ismet Munishi: Rugova dhe Kadare janë të shenjtë për kombin shqiptar

‘I pari është pa diskutim Fadil Vokrri, i dyti është Granit Xhaka dhe i treti është Xherdan Shaqiri’

Se çfarë ka thënë tjetër për legjendën Vokrri dhe dy futbollistët e kombëtares së Zvicrës, ndiqeni emisionin më poshtë./Albanian News

Ismet Munishi trajneri, analisti futbollit sonte ka qenë i ftuar në emisionin ‘Libero’ në ATV, te prezantuesi i njohur shqiptar Resul Sinani.

Munishi në këtë emision ka zgjedhur edhe tre fubollistët më të mirë shqiptar, shkruan Albanian News.

Ismet Munishi: Rugova dhe Kadare janë të shenjtë për kombin shqiptar

‘I pari është pa diskutim Fadil Vokrri, i dyti është Granit Xhaka dhe i treti është Xherdan Shaqiri’

Se çfarë ka thënë tjetër për legjendën Vokrri dhe dy futbollistët e kombëtares së Zvicrës, ndiqeni emisionin më poshtë./Albanian News

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -