Jennifer Lopez, edhe pse 50 vjeç, është një nga gratë më të bukura dhe më seksi në botë dhe krejt kjo për shkak të ushtrimeve të shumta që bën ajo.

JLo deri më tani ka 124 milion fansa në Instagram, i nderoi ndjekësit e saj me një fotografi të re në të cilën viheshin në dukje të pasmet e saja bombastike dhe beli i saj i hollë.

Ajo kohëve të fundit është duke paraqitur më shumë në veshje sportive dhe zakonisht kohën e lirë është duke e kaluar në palestër.