Kamera e fshehtë/ Bie tërmet, shkundet limuzina, bërtet e tmerruar vajza e ish-deputetes

E bukura Ada Deda, vajza e ish-deputetes Albina Deda, ka qenë e ftuara e parë në episodin e mbrëmshëm të emisioniT Glamour Zone në Rtv Ora.

Ndër të tjera, u realizua një kamera e fshehtë, e ideuar nga autorja dhe moderatorja Ester Bylyku, ku dukej sikur ishte duke rënë tërmet.

Shikoni reagimin e Adës, tentoi të largohej me vrap.

E bukura Ada Deda, vajza e ish-deputetes Albina Deda, ka qenë e ftuara e parë në episodin e mbrëmshëm të emisioniT Glamour Zone në Rtv Ora.

Ndër të tjera, u realizua një kamera e fshehtë, e ideuar nga autorja dhe moderatorja Ester Bylyku, ku dukej sikur ishte duke rënë tërmet.

Shikoni reagimin e Adës, tentoi të largohej me vrap.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

Sa paguhet Teuta Krasniqi në “Çka ka shpija”?

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive. Ajo tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave të rezervuar për të. Sa...

Enxhi, asistentja që e bën MTI-në të ngrohtë edhe në dimër!

Asistentja ekzekutive në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Enxhi Stublla kohë pas kohe bën paraqitje nga më të ndryshme në rrjetet sociale. Pozat e...

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
scattered clouds
9.1 ° C
9.4 °
8.9 °
70 %
7.2kmh
40 %
Fri
8 °
Sat
11 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
9 °

LAJMET E FUNDIT

Sa paguhet Teuta Krasniqi në “Çka ka shpija”?

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive. Ajo tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave të rezervuar për të. Sa...

Enxhi, asistentja që e bën MTI-në të ngrohtë edhe në dimër!

Asistentja ekzekutive në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Enxhi Stublla kohë pas kohe bën paraqitje nga më të ndryshme në rrjetet sociale. Pozat e...