Kush e çoi në Brezovicë Leonora Jakupin?!

Tani më jeta private e Leonorës është në veshin e të gjithëve, se kush po e shoqëron atë në momentet më të mira.

Por këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi, siç duket këtë gjë do ta mbajë sekret gjithmonë.

 

Së fundmi përmes disa storieve që ka publikuar, shihet që vikendin po e kalon në Brezovicë.

Paraqitja dhe eleganca e saj tërheqin vëmendjen pas çdo imazhi që është prezente ajo.

E, kush e ka fat një bukuroshe si ajo ende nuk po dihet. /Kosovarja/

Tani më jeta private e Leonorës është në veshin e të gjithëve, se kush po e shoqëron atë në momentet më të mira.

Por këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi, siç duket këtë gjë do ta mbajë sekret gjithmonë.

 

Së fundmi përmes disa storieve që ka publikuar, shihet që vikendin po e kalon në Brezovicë.

Paraqitja dhe eleganca e saj tërheqin vëmendjen pas çdo imazhi që është prezente ajo.

E, kush e ka fat një bukuroshe si ajo ende nuk po dihet. /Kosovarja/

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

Sa paguhet Teuta Krasniqi në “Çka ka shpija”?

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive. Ajo tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave të rezervuar për të. Sa...

Enxhi, asistentja që e bën MTI-në të ngrohtë edhe në dimër!

Asistentja ekzekutive në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Enxhi Stublla kohë pas kohe bën paraqitje nga më të ndryshme në rrjetet sociale. Pozat e...

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
broken clouds
9.6 ° C
10 °
9 °
70 %
8.7kmh
75 %
Fri
9 °
Sat
11 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
7 °

LAJMET E FUNDIT

Sa paguhet Teuta Krasniqi në “Çka ka shpija”?

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive. Ajo tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave të rezervuar për të. Sa...

Enxhi, asistentja që e bën MTI-në të ngrohtë edhe në dimër!

Asistentja ekzekutive në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Enxhi Stublla kohë pas kohe bën paraqitje nga më të ndryshme në rrjetet sociale. Pozat e...