Këta janë babë e bir që u qëlluan me armë nga 20-vjeçari durrsak

Mbrëmjen e djeshme, atë e bir u qëlluan me armë nga disa të rinj , pas një konflikti tipik shqiptar me shprehjen “Pse m’sheh shtrembër”. Pas disa orësh, babai 39-vjeçari Armando Baboçi ndërroi jetë në spital, ndërsa djali i tij Erald Gjini(ka ndërruar mbiemrin) është jashtë rrezikut për jetën.

Policia njoftoi se ata janë qëlluar nga Klodian Daçi, vetëm 20 vjeç, ndërsa janë arrestuar edhe katër persona të tjerë si bashkëpuntorë në ngjarje. Së fundmi në redaksinë e JOQ ALBANIA ka mbërritur edhe fotoja e babait dhe djalit që u përfshinë në ngjarje. Ata shihen të dy krah për krah në një klub nate.

Mbrëmjen e djeshme, atë e bir u qëlluan me armë nga disa të rinj , pas një konflikti tipik shqiptar me shprehjen “Pse m’sheh shtrembër”. Pas disa orësh, babai 39-vjeçari Armando Baboçi ndërroi jetë në spital, ndërsa djali i tij Erald Gjini(ka ndërruar mbiemrin) është jashtë rrezikut për jetën.

Policia njoftoi se ata janë qëlluar nga Klodian Daçi, vetëm 20 vjeç, ndërsa janë arrestuar edhe katër persona të tjerë si bashkëpuntorë në ngjarje. Së fundmi në redaksinë e JOQ ALBANIA ka mbërritur edhe fotoja e babait dhe djalit që u përfshinë në ngjarje. Ata shihen të dy krah për krah në një klub nate.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
mist
7 ° C
8.3 °
6 °
81 %
0.8kmh
20 %
Wed
17 °
Thu
16 °
Fri
14 °
Sat
14 °
Sun
10 °

LAJMET E FUNDIT