Kush është 34-vjeçari, baba i dy fëmijëve që u vra sot me thikë në zemër. E ëma dhe nusja e çuan në spital, por ishte tepër vonë…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në qytetin bregdetar të Durrësit, ku mësohet se një person ka mbetur i vdekur pas një goditje me thikë në zemër.

Viktima është Idajet Dulla, 34 vjeç dhe baba i dy fëmijëve. Ai është nga Kukësi, por banonte në Durrës dhe punonte në një karburant.

Dulla është gjetur i vdekur tek shinat e trenit. Nuk dihet se cili ka qenë shkaku real i vrasjes së tij, por mendohet se ka pasur një sherr banal mes tij dhe një shoferi fugoni, tekas policia njofton se e ka identifikuar autorin.

E ëma dhe nusja e kanë çuar në spital, por fatkeqësisht ishte tepër vonë, pasi ai nuk mund të mbijetonte.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 19.09.2020, rreth orës 15:55, në Urgjencën e Spitalit Durrës ka mbërritur i dëmtuar me mjet prerës (thikë,), shtetasi I.D., 34 vjeç, banues në Durrës, i cili si pasojë i plagëve të marra, ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes. Në lidhje me ngjarjen e mësipërme ju bëjmë me dije se Policia e Durrësit ka identifikuar autorin shtetasin A.K., dhe është vënë në ndjekje të tij.

***

Ndërkohë edhe mbrëmjen e djeshme në qytetin e Durrësit ndodhi një ngjarje e rëndë ku një person mbeti i vdekur dhe 2 të tjerë u plagosën pas një sherri për arsye banale.

I vdekur mbeti Armando Baboçi, 39 vjeç, ndërsa të plagosur mbetën djali i tij Erald Gjini 19 vjeç dhe një person tjetër.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në qytetin bregdetar të Durrësit, ku mësohet se një person ka mbetur i vdekur pas një goditje me thikë në zemër.

Viktima është Idajet Dulla, 34 vjeç dhe baba i dy fëmijëve. Ai është nga Kukësi, por banonte në Durrës dhe punonte në një karburant.

Dulla është gjetur i vdekur tek shinat e trenit. Nuk dihet se cili ka qenë shkaku real i vrasjes së tij, por mendohet se ka pasur një sherr banal mes tij dhe një shoferi fugoni, tekas policia njofton se e ka identifikuar autorin.

E ëma dhe nusja e kanë çuar në spital, por fatkeqësisht ishte tepër vonë, pasi ai nuk mund të mbijetonte.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 19.09.2020, rreth orës 15:55, në Urgjencën e Spitalit Durrës ka mbërritur i dëmtuar me mjet prerës (thikë,), shtetasi I.D., 34 vjeç, banues në Durrës, i cili si pasojë i plagëve të marra, ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes. Në lidhje me ngjarjen e mësipërme ju bëjmë me dije se Policia e Durrësit ka identifikuar autorin shtetasin A.K., dhe është vënë në ndjekje të tij.

***

Ndërkohë edhe mbrëmjen e djeshme në qytetin e Durrësit ndodhi një ngjarje e rëndë ku një person mbeti i vdekur dhe 2 të tjerë u plagosën pas një sherri për arsye banale.

I vdekur mbeti Armando Baboçi, 39 vjeç, ndërsa të plagosur mbetën djali i tij Erald Gjini 19 vjeç dhe një person tjetër.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
clear sky
8 ° C
9.4 °
7 °
81 %
0.5kmh
0 %
Wed
17 °
Thu
16 °
Fri
14 °
Sat
15 °
Sun
5 °

LAJMET E FUNDIT