Lajm ‘bombë’ nga Anglia / Manchester United e dëshiron me çdo kusht yllin e kombëtares shqiptare

Ditën e sotme, portali anglez ‘’The Daily Express’’, ka hedhur bombën e merkatos, ku sipas saj gjigandët e Mançester Junajtid është vënë në gjurmët e mbrojtësit shqiptar, Marash Kumbulla.


Mbrëmjen e sotme, Junajtid dhe Roma do të përballen për sfidën e parë të gjzsmëfinaleve të Ligës së Europës, teksa sytë e drejtuesve të ‘’djajve’’ do të jenë tek Kumbulla.

Mbrojtësi kuqezi po luan në sezonin e parë të tij me Romën, teksa shihet si një lojtar me potencial të madh për të ardhmen.

Ditën e sotme, portali anglez ‘’The Daily Express’’, ka hedhur bombën e merkatos, ku sipas saj gjigandët e Mançester Junajtid është vënë në gjurmët e mbrojtësit shqiptar, Marash Kumbulla.


Mbrëmjen e sotme, Junajtid dhe Roma do të përballen për sfidën e parë të gjzsmëfinaleve të Ligës së Europës, teksa sytë e drejtuesve të ‘’djajve’’ do të jenë tek Kumbulla.

Mbrojtësi kuqezi po luan në sezonin e parë të tij me Romën, teksa shihet si një lojtar me potencial të madh për të ardhmen.

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -