LAJMI I FUNDIT: Fjolla Morina shtrohet me urgjencë në spitalin e Kukësit

Burime për Faxweb bëjnë me dije se këngëtarja Fjolla Morina pas arrestimit ditën e sotme dhe shoqërimit në ambientet e paraburgimit ka patur një përkeqësim të gjendjes shëndetësore.

Ajo është transportuar në spitalin e Kukësit për marrjen e ndihmës së nevojshme mjekësore.

Kujtojmë së këngëtarja ksovare u ndalua në pikën kufitare të Morinës, pasi në makinën e saj i është gjetur armë zjarri.

Policia bazuar edhe në informacionet e marra, është kaluar në vijën e dytë për kontroll më të imtësishëm, mjeti tip “Audi”, me drejtuese shtetasen Fjolla Morina, 34 vjeçe, banuese në Prishtinë, Kosovë, e cila udhëtonte me shtetasit F.M., dhe F.S., banues në Kosovë e Belgjikë.

Gjatë kontrollit të kryer në vijën e dytë, në çantën e dorës së shtetases F.M, Policia Kufitare gjeti dhe sekuestroi në cilësinë e provës materiale një armë zjarri tip “Zoraki”, me 23 fishek. Ndërsa në bagazh të automjetit u gjet një pistolet në dukje e dyshuar lodër cakmak.

Në përfundim të veprimeve hetimore, Specialistët për Hetimin e Trafikut të Paligjshëm dhe Narkotikëve në DVP Kukës, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasve; F.M., 34 vjeçe, banues në Prishtinë, Kosovë, F.M., 29 vjeç, banues Bresalc, Kosovë dhe F.S., 29 vjeç, banues për Belgjikë.

Burime për Faxweb bëjnë me dije se këngëtarja Fjolla Morina pas arrestimit ditën e sotme dhe shoqërimit në ambientet e paraburgimit ka patur një përkeqësim të gjendjes shëndetësore.

Ajo është transportuar në spitalin e Kukësit për marrjen e ndihmës së nevojshme mjekësore.

Kujtojmë së këngëtarja ksovare u ndalua në pikën kufitare të Morinës, pasi në makinën e saj i është gjetur armë zjarri.

Policia bazuar edhe në informacionet e marra, është kaluar në vijën e dytë për kontroll më të imtësishëm, mjeti tip “Audi”, me drejtuese shtetasen Fjolla Morina, 34 vjeçe, banuese në Prishtinë, Kosovë, e cila udhëtonte me shtetasit F.M., dhe F.S., banues në Kosovë e Belgjikë.

Gjatë kontrollit të kryer në vijën e dytë, në çantën e dorës së shtetases F.M, Policia Kufitare gjeti dhe sekuestroi në cilësinë e provës materiale një armë zjarri tip “Zoraki”, me 23 fishek. Ndërsa në bagazh të automjetit u gjet një pistolet në dukje e dyshuar lodër cakmak.

Në përfundim të veprimeve hetimore, Specialistët për Hetimin e Trafikut të Paligjshëm dhe Narkotikëve në DVP Kukës, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasve; F.M., 34 vjeçe, banues në Prishtinë, Kosovë, F.M., 29 vjeç, banues Bresalc, Kosovë dhe F.S., 29 vjeç, banues për Belgjikë.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
clear sky
8 ° C
9.4 °
7 °
81 %
0.5kmh
0 %
Wed
17 °
Thu
16 °
Fri
14 °
Sat
15 °
Sun
5 °

LAJMET E FUNDIT

“Duke pritur për picën time”, Morena provokon në të brendshme

Morena erdhi atraktive në pozën me të brendshme. Morena Taraku është emër që komentohet shumë për paraqitjet që bën në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Ajo është...