Tayna fotografohet para pasqyrës, të brendshmet e saj marrin vëmendjen

Këngëtarja e njohur shqiptare Tayna, njihet për këngët e saj që i ka kthyer në hite.

Ajo përpos muzikës, vëmendje të madhe nga mediat dhe publiku merr edhe për shkak të paraqitjeve të saj, gjithnjë në formën më të mirë, shkruan ORAinfo.

Tayna është cdo herë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshmet.

Se fundi këngëtarja ka publikuar disa foto ku shfaqet tepër hot.

E veshur provokuese dhe e shfaqur para pasqyrës, të brendshmet e Taynas marrin vëmendjen.

Turpi i reperes në këto dy imazhe po duket si ‘peshk’.

Këngëtarja e njohur shqiptare Tayna, njihet për këngët e saj që i ka kthyer në hite.

Ajo përpos muzikës, vëmendje të madhe nga mediat dhe publiku merr edhe për shkak të paraqitjeve të saj, gjithnjë në formën më të mirë, shkruan ORAinfo.

Tayna është cdo herë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshmet.

Se fundi këngëtarja ka publikuar disa foto ku shfaqet tepër hot.

E veshur provokuese dhe e shfaqur para pasqyrës, të brendshmet e Taynas marrin vëmendjen.

Turpi i reperes në këto dy imazhe po duket si ‘peshk’.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
clear sky
8 ° C
9.4 °
7 °
81 %
0.5kmh
0 %
Wed
17 °
Thu
16 °
Fri
14 °
Sat
15 °
Sun
5 °

LAJMET E FUNDIT

“Duke pritur për picën time”, Morena provokon në të brendshme

Morena erdhi atraktive në pozën me të brendshme. Morena Taraku është emër që komentohet shumë për paraqitjet që bën në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Ajo është...

Oriola Marashi vjen tejet joshëse në imazhin e fundit, merr vëmendjen

Oriola Marashi nuk po i ndalon pozat atraktive. Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është shumë aktive në publikimin e imazheve atraktive, shkruan lajmi.net. Ajo merr...