Liverpool e ‘djeg’ lojën, zyrtarizon maestron e mesfushës THIAGON

Liverpool sapo ka prezantuar blerjen më të re.

Është super mesfushori i spanjoll Thiago Alcantara, ai i cili është transferuar në ‘Anfield’ shkruan Albanian News

Thiago, kështu bëhet transferimi i dytë në këtë merkato, për Liverpoolin, klubi i drejtuar nga Jurgen Klopp me parë e kishte blerë edhe grekun Tsmikas nga Olympciacos.

Spanjolli i cili njihet edhe si maestro i mesfushës, ka nënshkruar kontratë 4 vjeçare dhe i ka kushtuar klubit kampion të Anglisë, 30 milionë euro./Albanian News

Liverpool sapo ka prezantuar blerjen më të re.

Është super mesfushori i spanjoll Thiago Alcantara, ai i cili është transferuar në ‘Anfield’ shkruan Albanian News

Thiago, kështu bëhet transferimi i dytë në këtë merkato, për Liverpoolin, klubi i drejtuar nga Jurgen Klopp me parë e kishte blerë edhe grekun Tsmikas nga Olympciacos.

Spanjolli i cili njihet edhe si maestro i mesfushës, ka nënshkruar kontratë 4 vjeçare dhe i ka kushtuar klubit kampion të Anglisë, 30 milionë euro./Albanian News

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
clear sky
8 ° C
9.4 °
7 °
81 %
0.5kmh
0 %
Wed
17 °
Thu
16 °
Fri
14 °
Sat
15 °
Sun
5 °

LAJMET E FUNDIT

Këngëtari i njohur uron Khabibin me “Mashallah”, nxit reagime në rrjete sociale

Këngëtari i njohur britaniko-pakistanez, Zayn Malik ka nxitur reagime në internet pasi i uroi fitoren së luftëtarit Khabib Nurmagomedov të shtunën. Ish-anëtari i grupit muzikor...