Modelja e njohur del vetëm në reçipeta rrugëve të New York-ut

Ajo u sigurua që të kishte vëmendjen e kalimtarëve rrugës.

Emily Ratajkowski, u pa të mërkurën teksa tregoi pasuritë e saj ikonike reçipeta xhinse dhe pantallona të përshtatshme, vetëm disa ditë para ditëlindjes së saj të 30-të, transmeton lajmi.net.

Modelja, e cila mirëpriti fëmijën e saj të parë në mars kaloi ditën në New York derisa ndau postime edhe në rrjetet e saj sociale.

Ajo tërhoqi sytë nga barku i saj me ton të lakmueshëm dhe dekolteja e bollshme me një kordon xhins nga Prada dhe një palë xhinse të gjera.

Emily, vendosi këmbët në një palë atlete të bardha të ndritshme dhe mbajti gjërat e saj thelbësore në një çantë me dizajn.

Ylli i Blurred Lines kishte flokët e saj të gjata brune të futura poshtë një kapele të kuqe të ndritshme bejsbolli dhe mbërtheu një palë rrathë të artë në veshët e saj.

Ajo u sigurua që të kishte vëmendjen e kalimtarëve rrugës.

Emily Ratajkowski, u pa të mërkurën teksa tregoi pasuritë e saj ikonike reçipeta xhinse dhe pantallona të përshtatshme, vetëm disa ditë para ditëlindjes së saj të 30-të, transmeton lajmi.net.

Modelja, e cila mirëpriti fëmijën e saj të parë në mars kaloi ditën në New York derisa ndau postime edhe në rrjetet e saj sociale.

Ajo tërhoqi sytë nga barku i saj me ton të lakmueshëm dhe dekolteja e bollshme me një kordon xhins nga Prada dhe një palë xhinse të gjera.

Emily, vendosi këmbët në një palë atlete të bardha të ndritshme dhe mbajti gjërat e saj thelbësore në një çantë me dizajn.

Ylli i Blurred Lines kishte flokët e saj të gjata brune të futura poshtë një kapele të kuqe të ndritshme bejsbolli dhe mbërtheu një palë rrathë të artë në veshët e saj.

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -