Pamje të rënda nga sulmi në Deçan: Viktimat e të plagosurit dërgohen me urgjencë

Kanë dalur pamje nga sulmi tragjik që ndodhi në Gllogjan të Decanit, në një autobus që po udhëtonte për në Gjakovë, shkruan Gazeta Metro.

Autobusi u sulmua nga persona të panjohur, derisa kanë dalur pamjet nga vendngjarja dhe bartja e të plagosurve në spitalin më të afërt.

Më poshtë pamje nga vendngjarja:

Kanë dalur pamje nga sulmi tragjik që ndodhi në Gllogjan të Decanit, në një autobus që po udhëtonte për në Gjakovë, shkruan Gazeta Metro.

Autobusi u sulmua nga persona të panjohur, derisa kanë dalur pamjet nga vendngjarja dhe bartja e të plagosurve në spitalin më të afërt.

Më poshtë pamje nga vendngjarja:

spot_img

NGJARJE TË TJERA