Si sirenë… Klaudia Pepa pozon krejt ndryshe

Balerina e njohur, Klaudia Pepa, është shumë e dashur për publikun shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht në Instagram, ku ndan dhe foto me ndjekësit nga përditshmëria dhe jeta profesionale.

Klaudia jeton prej vitesh në Itali, ku edhe ka zhvilluar karrierën e saj.

Së fundmi balerina ka postuar një foto në ‘Instagram’, ku shihet si sirenë.

Ajo ka pozuar pranë pishinës e veshur si sirenë dhe duket tejet joshëse.

“A besonti tek sirenat?” shkruan Klaudia krahas postimit të saj.

Balerina e njohur, Klaudia Pepa, është shumë e dashur për publikun shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht në Instagram, ku ndan dhe foto me ndjekësit nga përditshmëria dhe jeta profesionale.

Klaudia jeton prej vitesh në Itali, ku edhe ka zhvilluar karrierën e saj.

Së fundmi balerina ka postuar një foto në ‘Instagram’, ku shihet si sirenë.

Ajo ka pozuar pranë pishinës e veshur si sirenë dhe duket tejet joshëse.

“A besonti tek sirenat?” shkruan Klaudia krahas postimit të saj.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
broken clouds
15.9 ° C
16.1 °
15.6 °
87 %
1kmh
75 %
Sat
23 °
Sun
24 °
Mon
27 °
Tue
27 °
Wed
26 °

LAJMET E FUNDIT

Në orët e vona, Enca publikon video duke bërë ‘twerk’

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, po vazhdon të shijojë suksesin e bashkëpunimit më të fundit me reperin Don Xhon. Kënga “Break Down” është pritur shumë...