Yjet e Premierligës shfrenohen në Ibiza

Tre nga talentet më premtues të Premierligës, futbollistët anglezë Dele Alli, James Maddison e Jack Grealish u pikasën së fundmi duke pirrë birra e duke festuar në grup gjatë pushimeve në Ibiza, edhe pse Spanja është vendosur në listën e Britanisë për vendet e karantinës

Tresha nuk dukej se praktikonin distancim social teksa qëndronin pranë miqve të tyre në plazhin e rezortit spanjoll të festave.

Sulmuesi i Tottenham, Alli mbante një kapele të kuqe, mbathje të zeza dhe syze rrethore, mesfushori i Leicester, Maddison mbante rrobabanjo të kuqe, kurse talenti i Aston Villa, Grealish, kishte kapele të zezë dhe veshje të bardha.

Grealish është kritikuar dhe më parë për mos-zbatim të rregullave të pandemisë kur mori pjesë në një festë ilegale në Mars, bashkë me shokun e skuadrës Ross Mcormack.

Tre futbollistët ishin nisur për në Spanjë menjëherë pas përfundimit të kampionatit 2019-20 javën që shkoi. kur të kthehen në Britani ata so të duhet të vetë-karantinohen për dy javë.

Vetem pas disa javesh Anglia rihap sezonin parastervitor te kampionatit 2020-2021.

Tre nga talentet më premtues të Premierligës, futbollistët anglezë Dele Alli, James Maddison e Jack Grealish u pikasën së fundmi duke pirrë birra e duke festuar në grup gjatë pushimeve në Ibiza, edhe pse Spanja është vendosur në listën e Britanisë për vendet e karantinës

Tresha nuk dukej se praktikonin distancim social teksa qëndronin pranë miqve të tyre në plazhin e rezortit spanjoll të festave.

Sulmuesi i Tottenham, Alli mbante një kapele të kuqe, mbathje të zeza dhe syze rrethore, mesfushori i Leicester, Maddison mbante rrobabanjo të kuqe, kurse talenti i Aston Villa, Grealish, kishte kapele të zezë dhe veshje të bardha.

Grealish është kritikuar dhe më parë për mos-zbatim të rregullave të pandemisë kur mori pjesë në një festë ilegale në Mars, bashkë me shokun e skuadrës Ross Mcormack.

Tre futbollistët ishin nisur për në Spanjë menjëherë pas përfundimit të kampionatit 2019-20 javën që shkoi. kur të kthehen në Britani ata so të duhet të vetë-karantinohen për dy javë.

Vetem pas disa javesh Anglia rihap sezonin parastervitor te kampionatit 2020-2021.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

Vajza e Schumacherit vjen me një mesazh të fuqishëm

Vajza e Michael Schumacherit, Gina, së fundmi ka përcjellë një mesazh përmes rrjeteve sociale, transmeton “Zeri.info”. Vajza e ish-kampionit të Formulës 1 është një adhuruese...

Guardiola nuk pret fortë, e zyrtarizon tek Manchester City, super yllin e La Ligës

Manchester City ka kompletuar transferimin e parë për këtë afat kalimtar, duke transferuar Ferran Torresin. Nënkampioni anglez ka njoftuar se ka arritur marrëveshje transferimi me...

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
light intensity shower rain
16 ° C
16 °
16 °
87 %
1kmh
75 %
Wed
20 °
Thu
20 °
Fri
23 °
Sat
23 °
Sun
24 °

LAJMET E FUNDIT

Vajza e Schumacherit vjen me një mesazh të fuqishëm

Vajza e Michael Schumacherit, Gina, së fundmi ka përcjellë një mesazh përmes rrjeteve sociale, transmeton “Zeri.info”. Vajza e ish-kampionit të Formulës 1 është një adhuruese...

Guardiola nuk pret fortë, e zyrtarizon tek Manchester City, super yllin e La Ligës

Manchester City ka kompletuar transferimin e parë për këtë afat kalimtar, duke transferuar Ferran Torresin. Nënkampioni anglez ka njoftuar se ka arritur marrëveshje transferimi me...

Xherdan Shaqiri e ‘harron’ Liverpoolin, shihet në jaht i rrethuar me femra

Xherdan Shaqiri sot ishte në fokusin e mediave ndërkombëtare, gjegjësisht të rubrikës rozë. “The Sun” shkruan se si futbollisti nga Kosova ‘e kishte harruar kremin...