spot_img

Sonte nata e finaleve të Kupës në hendboll

spot_img

Sonte do zhvillohen finalet e Kupës së Kosovës në hendboll, në të dy konkurrencat.

Në finalen e meshkujve do të takohen Besa Famgas dhe Trepça, nga ora 20:15.

Kurse, te vajzat në finale do të përballen Vushtrria dhe Istogu.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 18:00.

Të dy finalet do të zhvillohen në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve në Prishtinë.

Sonte do zhvillohen finalet e Kupës së Kosovës në hendboll, në të dy konkurrencat.

Në finalen e meshkujve do të takohen Besa Famgas dhe Trepça, nga ora 20:15.

Kurse, te vajzat në finale do të përballen Vushtrria dhe Istogu.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 18:00.

Të dy finalet do të zhvillohen në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve në Prishtinë.

spot_img
spot_img
spot_img

NGJARJE TË TJERA

spot_img
spot_img