spot_img

Zbardhen formacionet, Ballkani me dy sulmues klasik ndaj Dritës

spot_img

Kur kanë mbetë më pak se një orë para fillimit të derbit, Drita dhe Ballkani, kjo e fundit ka publikuar formacionin.

Ilir Daja ka vendosur këtë radhë të nis me dy sukmues klasik, Albion Rrahmani dhe Albin Berisha.

Më posht gjeni formacionet zyrtare:

Drita: Smakiqi, B. Krasniqi, Limani, Vitija, Blakçori, Broja, Namani, Jashari, Selmani, Baftiu, Ovouka.

Ballkani: Frashëri, Ar. Thaqi, Dellova, Jashanica, Trashi, Korenica, Kuc,Zyba, Gripshi, Rrahmani, Berisha

Formacioni i Ballkanit në formë grafiek i publikuar në faqen zyrtare të tyre:

 

Kur kanë mbetë më pak se një orë para fillimit të derbit, Drita dhe Ballkani, kjo e fundit ka publikuar formacionin.

Ilir Daja ka vendosur këtë radhë të nis me dy sukmues klasik, Albion Rrahmani dhe Albin Berisha.

Më posht gjeni formacionet zyrtare:

Drita: Smakiqi, B. Krasniqi, Limani, Vitija, Blakçori, Broja, Namani, Jashari, Selmani, Baftiu, Ovouka.

Ballkani: Frashëri, Ar. Thaqi, Dellova, Jashanica, Trashi, Korenica, Kuc,Zyba, Gripshi, Rrahmani, Berisha

Formacioni i Ballkanit në formë grafiek i publikuar në faqen zyrtare të tyre:

 

spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

NGJARJE TË TJERA

spot_img
spot_img