Tayna thekson të pasmet duke pozuar para pasqyrës

Tayna ka ndarë disa Instastory me fansat.

Tayna dihet tanimë se është një ndër emrat më të njohur të estradës shqiptare ku edhe po ka tejet sukses në industrinë e muzikës, shkruan lajmi.net.

Reperja është mjaft aktive në rrjete sociale ku publikon zhvillime të ndryshme, si nga jeta e përditshme edhe nga ajo e karrierës.

Së fundmi reperja ka ndarë me ndjekësit disa Instastory ku shihet duke pozuar para një pasqyre.

 

Me siguri se vlen të thuhet Taynës vizitat e shpeshta në palestër nuk po i shkojnë huq sepse ajo vazhdon të duket mjaft bukur dhe me forma trupore mjaft tërheqëse./Lajmi.net/

Tayna ka ndarë disa Instastory me fansat.

Tayna dihet tanimë se është një ndër emrat më të njohur të estradës shqiptare ku edhe po ka tejet sukses në industrinë e muzikës, shkruan lajmi.net.

Reperja është mjaft aktive në rrjete sociale ku publikon zhvillime të ndryshme, si nga jeta e përditshme edhe nga ajo e karrierës.

Së fundmi reperja ka ndarë me ndjekësit disa Instastory ku shihet duke pozuar para një pasqyre.

 

Me siguri se vlen të thuhet Taynës vizitat e shpeshta në palestër nuk po i shkojnë huq sepse ajo vazhdon të duket mjaft bukur dhe me forma trupore mjaft tërheqëse./Lajmi.net/

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

Sa paguhet Teuta Krasniqi në “Çka ka shpija”?

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive. Ajo tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave të rezervuar për të. Sa...

Enxhi, asistentja që e bën MTI-në të ngrohtë edhe në dimër!

Asistentja ekzekutive në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Enxhi Stublla kohë pas kohe bën paraqitje nga më të ndryshme në rrjetet sociale. Pozat e...

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
broken clouds
9.6 ° C
10 °
9 °
70 %
8.7kmh
75 %
Fri
9 °
Sat
11 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
7 °

LAJMET E FUNDIT

Sa paguhet Teuta Krasniqi në “Çka ka shpija”?

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive. Ajo tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave të rezervuar për të. Sa...

Enxhi, asistentja që e bën MTI-në të ngrohtë edhe në dimër!

Asistentja ekzekutive në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Enxhi Stublla kohë pas kohe bën paraqitje nga më të ndryshme në rrjetet sociale. Pozat e...