spot_imgspot_img

Theranda vs Peja kryendeshja e javës në volejboll

spot_img

Këtë fundjavë zënë vend ndeshjet e xhiros së 12 në Superligën A, meshkuj dhe femra.

Pritet të zhvillohen disa përballje interesante në të dy konkurrencat, ndërsa një ndeshje do të transmetohet drejtpërdrejt në RTK1.

Takimi mes Golden Eagle Therandës dhe Pejës, të shtunën me fillim nga ora 17:00, do të transmetohet direkt në Radio Televizionin e Kosovës.

Gjeni të paraqitura grafikisht çiftet e plota dhe oraret e ndeshjeve.

Këtë fundjavë zënë vend ndeshjet e xhiros së 12 në Superligën A, meshkuj dhe femra.

Pritet të zhvillohen disa përballje interesante në të dy konkurrencat, ndërsa një ndeshje do të transmetohet drejtpërdrejt në RTK1.

Takimi mes Golden Eagle Therandës dhe Pejës, të shtunën me fillim nga ora 17:00, do të transmetohet direkt në Radio Televizionin e Kosovës.

Gjeni të paraqitura grafikisht çiftet e plota dhe oraret e ndeshjeve.

spot_img

NGJARJE TË TJERA

spot_img