Vajza e Schumacherit vjen me një mesazh të fuqishëm

Vajza e Michael Schumacherit, Gina, së fundmi ka përcjellë një mesazh përmes rrjeteve sociale, transmeton “Zeri.info”.

Vajza e ish-kampionit të Formulës 1 është një adhuruese e madhe kuajve dhe shpeshherë publikon fotografi nga garat në rrjetet sociale.


Së fundmi ajo ka ndarë një foto bardhezi, ku ka përcjellë edhe një mesazh.

“Çdo gjë pozitive është më mirë sesa asgjë negative”, ka shkruar ajo në “Instagram”.

Kujtojmë se babai i saj ishte lënduar seriozisht para disa vjetësh derisa ishte duke skijuar.

View this post on Instagram

Shine N Whiz. ❣️

A post shared by Gina Schumacher (@gina_schumacher) on

Vajza e Michael Schumacherit, Gina, së fundmi ka përcjellë një mesazh përmes rrjeteve sociale, transmeton “Zeri.info”.

Vajza e ish-kampionit të Formulës 1 është një adhuruese e madhe kuajve dhe shpeshherë publikon fotografi nga garat në rrjetet sociale.


Së fundmi ajo ka ndarë një foto bardhezi, ku ka përcjellë edhe një mesazh.

“Çdo gjë pozitive është më mirë sesa asgjë negative”, ka shkruar ajo në “Instagram”.

Kujtojmë se babai i saj ishte lënduar seriozisht para disa vjetësh derisa ishte duke skijuar.

View this post on Instagram

Shine N Whiz. ❣️

A post shared by Gina Schumacher (@gina_schumacher) on

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
moderate rain
11.8 ° C
12.2 °
11.1 °
76 %
2.6kmh
75 %
Tue
14 °
Wed
18 °
Thu
17 °
Fri
21 °
Sat
24 °

LAJMET E FUNDIT

Modelja e famshme provokon me lëvizjet në videon e fundit

Modelja e famshme i ka provokuar ndjekësit e saj. Modelja e famshme, Lindsey Pelas, e ka ngacmuar edhe njëherë imagjinatën e ndjekësve të shumtë, shkruan...