Zbulohet cila këngëtare shqiptare i bëri bashkë Kejvinën me djalin e Hashim Thaçit

Kejvina Kthella është një ndër modelet më të njohura shqiptare, e cila që në daljen e saj të parë ka qenë ne qendër të mediave rozë.

Shpesh herë Kejvina është përfolur për lidhje të ndryshme, me emra të njohur ose jo të ekranit, ndërkohë para disa ditësh qarkulloi lajmi se ajo është në lidhje me djalin e ish-Presidentit Hashim Thaçi.

Kejvina dhe Endriti janë njohur në Prishtinë nga mikesha e tyre e përbashkët, këngëtarja e njohur, Tayna.

Këtë mund ta shihni edhe në Instagram ku Tayna dhe Endriti e ndjekin njëri tjetrin.Edhe pse Kejvina mohoi lidhjen, përsëri diçka e tillë po qarkullon në media.

Kejvina Kthella është një ndër modelet më të njohura shqiptare, e cila që në daljen e saj të parë ka qenë ne qendër të mediave rozë.

Shpesh herë Kejvina është përfolur për lidhje të ndryshme, me emra të njohur ose jo të ekranit, ndërkohë para disa ditësh qarkulloi lajmi se ajo është në lidhje me djalin e ish-Presidentit Hashim Thaçi.

Kejvina dhe Endriti janë njohur në Prishtinë nga mikesha e tyre e përbashkët, këngëtarja e njohur, Tayna.

Këtë mund ta shihni edhe në Instagram ku Tayna dhe Endriti e ndjekin njëri tjetrin.Edhe pse Kejvina mohoi lidhjen, përsëri diçka e tillë po qarkullon në media.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
broken clouds
2.5 ° C
3 °
1.7 °
74 %
2.1kmh
75 %
Tue
7 °
Wed
8 °
Thu
10 °
Fri
11 °
Sat
10 °

LAJMET E FUNDIT