Zbulohet mashkulli i cili po e shoqëron Taynen në pushime

Këngëtarja sensacionale kosovare Tayna, është duke pushuar këto ditë në qytetin e bukur bregdetar Sarandë

Intepreetuesja e shumë hiteve, është parë sot teksa lundron me anije me menaxherin e vipave shqiptar Xhani Demika, njofton Albanian News

Madje vet menaxheri i vipave e ka postuar edhe një foto në instagram me këngëtaren nga Prizreni e ku ka shkruar ‘ Kemi nevojë për armiq të ri, pas të vjetrit u bën tifoz’

Për veç fotos Demika ditë me parë ka postuar edhe një video me këngëtaren./Albanian News

View this post on Instagram

O sa dit e mir ja qr @tayna 🌪🔥

A post shared by Xhani (@xhanidemika) on

Këngëtarja sensacionale kosovare Tayna, është duke pushuar këto ditë në qytetin e bukur bregdetar Sarandë

Intepreetuesja e shumë hiteve, është parë sot teksa lundron me anije me menaxherin e vipave shqiptar Xhani Demika, njofton Albanian News

Madje vet menaxheri i vipave e ka postuar edhe një foto në instagram me këngëtaren nga Prizreni e ku ka shkruar ‘ Kemi nevojë për armiq të ri, pas të vjetrit u bën tifoz’

Për veç fotos Demika ditë me parë ka postuar edhe një video me këngëtaren./Albanian News

View this post on Instagram

O sa dit e mir ja qr @tayna 🌪🔥

A post shared by Xhani (@xhanidemika) on

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
light intensity shower rain
16 ° C
16 °
16 °
87 %
1kmh
75 %
Wed
20 °
Thu
20 °
Fri
23 °
Sat
23 °
Sun
24 °

LAJMET E FUNDIT

Vetëm edhe kaq shtretër janë të lirë për pacientët me COVID-19

Drejtori i Shërbimit Spitalor dhe Klinik Universitar të Kosovës, Valbon Krasniqi, ka treguar kapacitetet e Kosovës për trajtimin e pacientëve me Covid-19. Ai tregoi se...