spot_img

Zvicra publikon listën e shtatorit, katër shqiptarë kundër Kosovës

spot_img

Përfaqësuesja e Zvicrës ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjet e shtatorit.

“Helvetikët” do të ndeshen me Kosovën në stadiumin “Fadil Vokrri” më 9 shtator, kurse tri ditë më vonë përballen me Andorrën në shtëpi.

Në këtë grumbullim do të jenë katër shqiptarë të ftuar.

Granit Xhaka, Xherdan Shaqiri, Ardon Jashari dhe Uran Bislimi do të jenë futbollistët shqiptarë që do të zbarkojnë në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Përfaqësuesja e Zvicrës ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjet e shtatorit.

“Helvetikët” do të ndeshen me Kosovën në stadiumin “Fadil Vokrri” më 9 shtator, kurse tri ditë më vonë përballen me Andorrën në shtëpi.

Në këtë grumbullim do të jenë katër shqiptarë të ftuar.

Granit Xhaka, Xherdan Shaqiri, Ardon Jashari dhe Uran Bislimi do të jenë futbollistët shqiptarë që do të zbarkojnë në stadiumin “Fadil Vokrri”.

spot_img
spot_img
spot_img

NGJARJE TË TJERA

spot_img
spot_img