Ja stërvitjet e Nora Istrefit në palestër

Nora Istrefi ka publikuar disa nga stërvitjet që bën në palestër.

Nora Istrefi vazhdon të mbetet një ndër këngëtaret më të pëlqyera në tregun muzikor shqiptar, shkruan lajmi.net.

Edhe pse ka forma trupore që përfliten jo rrallë herë, ajo vazhdon ti perfeksionojë ato në palestër duke ndarë disa nga ushtrimet e preferuara me ndjekësit e saj.

Nora ka publikuar një video në llogarinë e saj të Instagramit ku tregon disa nga ushtrimet që bën për të mbajtur trupin në formë.

Ndërsa këngëtarja është mjaft aktive në rrjete sociale duke ndarë imazhe nga përditshmëria por edhe nga projektet e ndryshme./Lajmi.net/

Nora Istrefi ka publikuar disa nga stërvitjet që bën në palestër.

Nora Istrefi vazhdon të mbetet një ndër këngëtaret më të pëlqyera në tregun muzikor shqiptar, shkruan lajmi.net.

Edhe pse ka forma trupore që përfliten jo rrallë herë, ajo vazhdon ti perfeksionojë ato në palestër duke ndarë disa nga ushtrimet e preferuara me ndjekësit e saj.

Nora ka publikuar një video në llogarinë e saj të Instagramit ku tregon disa nga ushtrimet që bën për të mbajtur trupin në formë.

Ndërsa këngëtarja është mjaft aktive në rrjete sociale duke ndarë imazhe nga përditshmëria por edhe nga projektet e ndryshme./Lajmi.net/

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

Tayna thekson format trupore me veshjen e ngushtë dhe sportive

Tayna i vuri në pah format seksi trupore. Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është shumë e dashur për publikun shqiptar, shkruan lajmi.net. Projektet e saj janë...

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
mist
7 ° C
8.3 °
6 °
81 %
0.8kmh
20 %
Wed
17 °
Thu
16 °
Fri
14 °
Sat
14 °
Sun
10 °

LAJMET E FUNDIT

Tayna thekson format trupore me veshjen e ngushtë dhe sportive

Tayna i vuri në pah format seksi trupore. Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është shumë e dashur për publikun shqiptar, shkruan lajmi.net. Projektet e saj janë...