“Ditët e fundit si 24 vjeçare”, Enca thekson figurën trupore në veshjen e ngushtë

Enca erdhi atraktive në fotografitë e fundit.

Enca Haxhia është një prej artisteve më të komentuara të estradës shqiptare, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja është aktive me këngë të reja si dhe me postime në rrjete sociale, përmes së cilave i informon fansat për çdo të re rreth saj.

Së fundi, ajo publikoi disa fotografi, ku shfaqet e veshur me veshje sportive me ngjyrë vjollcë, në të cilat theksonte figurën trupore.

“Ditët e fundit si 24 vjeçare 🙋🏻‍♀️🙈”, shkroi ajo sipër imazheve joshëse, ku pranoi menjëherë komente të shumta nga ndjekësit.

Kënga e fundit e Enca Haxhisë mbetet “Break Down” në duet me Don Xhonin, kurse pritet që së shpejti të rikthehet me projekte të reja. /Lajmi.net/

Enca erdhi atraktive në fotografitë e fundit.

Enca Haxhia është një prej artisteve më të komentuara të estradës shqiptare, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja është aktive me këngë të reja si dhe me postime në rrjete sociale, përmes së cilave i informon fansat për çdo të re rreth saj.

Së fundi, ajo publikoi disa fotografi, ku shfaqet e veshur me veshje sportive me ngjyrë vjollcë, në të cilat theksonte figurën trupore.

“Ditët e fundit si 24 vjeçare 🙋🏻‍♀️🙈”, shkroi ajo sipër imazheve joshëse, ku pranoi menjëherë komente të shumta nga ndjekësit.

Kënga e fundit e Enca Haxhisë mbetet “Break Down” në duet me Don Xhonin, kurse pritet që së shpejti të rikthehet me projekte të reja. /Lajmi.net/

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

Tayna thekson format trupore me veshjen e ngushtë dhe sportive

Tayna i vuri në pah format seksi trupore. Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është shumë e dashur për publikun shqiptar, shkruan lajmi.net. Projektet e saj janë...

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
mist
7 ° C
8.3 °
6 °
81 %
0.8kmh
20 %
Wed
17 °
Thu
16 °
Fri
14 °
Sat
14 °
Sun
10 °

LAJMET E FUNDIT

Tayna thekson format trupore me veshjen e ngushtë dhe sportive

Tayna i vuri në pah format seksi trupore. Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është shumë e dashur për publikun shqiptar, shkruan lajmi.net. Projektet e saj janë...