Aksident i rëndë në tunelin e Kalimashit, një i vdekur e disa të lënduar

Një aksident i rëndë rrugor është regjistruar mbrëmjen e së premtes në Rrugën e Kombit.

Sipas të dhënave paraprake aksidenti ka ndodhur brenda tunelit të Kalimashit dhe deri në këto momente raportohet për 1 të vdekur dhe disa të plagosur.

Dinamika e aksidentit është ende e paqartë, ndërkohë që policia dhe ambulancat kanë shkuar me urgjencë në vendngjarje.

Një aksident i rëndë rrugor është regjistruar mbrëmjen e së premtes në Rrugën e Kombit.

Sipas të dhënave paraprake aksidenti ka ndodhur brenda tunelit të Kalimashit dhe deri në këto momente raportohet për 1 të vdekur dhe disa të plagosur.

Dinamika e aksidentit është ende e paqartë, ndërkohë që policia dhe ambulancat kanë shkuar me urgjencë në vendngjarje.

spot_img

NGJARJE TË TJERA