Fustani tejet i hapur prapa, i zbulon shumë Kimit

Kim lë pak vend për imagjinatën me fotografitë e fundit.

Kim Kardashian është një prej emrave më të njohur të botës së shoubizit, e cila çdoherë merr vëmendje me paraqitjet, shkruan lajmi.net.

Në postimin e fundit, Kim u shfaq e veshur me një fustan të zi, i cili ishte shumë i hapur tek pjesa e të pasmeve.

Në atë fustan të brendit “Givenchy”, ajo tregonte të brendshmet, kurse nuk kanë munguar komentet e ndjekësve.

Kujtojmë se Kim ishte përfolur për krizë në lidhjen me Kanyen, por u ka dhënë fund spekulimeve duke u shfaqur e lumtur pranë tij.

Kim lë pak vend për imagjinatën me fotografitë e fundit.

Kim Kardashian është një prej emrave më të njohur të botës së shoubizit, e cila çdoherë merr vëmendje me paraqitjet, shkruan lajmi.net.

Në postimin e fundit, Kim u shfaq e veshur me një fustan të zi, i cili ishte shumë i hapur tek pjesa e të pasmeve.

Në atë fustan të brendit “Givenchy”, ajo tregonte të brendshmet, kurse nuk kanë munguar komentet e ndjekësve.

Kujtojmë se Kim ishte përfolur për krizë në lidhjen me Kanyen, por u ka dhënë fund spekulimeve duke u shfaqur e lumtur pranë tij.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

Tayna thekson format trupore me veshjen e ngushtë dhe sportive

Tayna i vuri në pah format seksi trupore. Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është shumë e dashur për publikun shqiptar, shkruan lajmi.net. Projektet e saj janë...

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
mist
7 ° C
8.3 °
6 °
81 %
0.8kmh
20 %
Wed
17 °
Thu
16 °
Fri
14 °
Sat
14 °
Sun
10 °

LAJMET E FUNDIT

Tayna thekson format trupore me veshjen e ngushtë dhe sportive

Tayna i vuri në pah format seksi trupore. Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është shumë e dashur për publikun shqiptar, shkruan lajmi.net. Projektet e saj janë...