Fustani i ngushtë i thekson format trupore Oriola Marashit, mos e humbisni këtë foto

Oriola Marashi duket tejet seksi në imazhin e fundit.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është një nga emrat shumë të komentuar, shkruan lajmi.net.

Duke qenë e suksesshme dhe seksi, emrin e saj e shohim shpesh nëpër ballinat e mediave rozë.

Oriola edhe së fundmi rrëmbeu vëmendjen me një foto të postuar në Instastory. E veshur me një fustan të ngushtë pink ajo vuri në fokus të veçantë format trupore por pa e tepruar me ekspozim.

Oriola është aktive në rrjete sociale, veçanërisht në Instagram, edhe me foton me sytjena të kuqe ajo bëri që të shkruhet e komentohet shumë për të.

Jeta private e Oriolës po ashtu është në interes të publikut. Ajo po e vazhdon lidhjen e dashurisë me Eros Grezdën edhe pse si duket nuk preferon të flas lidhur me jetën private dhe e ruan me shumë xhelozi./Lajmi.net/

Oriola Marashi duket tejet seksi në imazhin e fundit.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është një nga emrat shumë të komentuar, shkruan lajmi.net.

Duke qenë e suksesshme dhe seksi, emrin e saj e shohim shpesh nëpër ballinat e mediave rozë.

Oriola edhe së fundmi rrëmbeu vëmendjen me një foto të postuar në Instastory. E veshur me një fustan të ngushtë pink ajo vuri në fokus të veçantë format trupore por pa e tepruar me ekspozim.

Oriola është aktive në rrjete sociale, veçanërisht në Instagram, edhe me foton me sytjena të kuqe ajo bëri që të shkruhet e komentohet shumë për të.

Jeta private e Oriolës po ashtu është në interes të publikut. Ajo po e vazhdon lidhjen e dashurisë me Eros Grezdën edhe pse si duket nuk preferon të flas lidhur me jetën private dhe e ruan me shumë xhelozi./Lajmi.net/

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

Sa paguhet Teuta Krasniqi në “Çka ka shpija”?

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive. Ajo tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave të rezervuar për të. Sa...

Enxhi, asistentja që e bën MTI-në të ngrohtë edhe në dimër!

Asistentja ekzekutive në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Enxhi Stublla kohë pas kohe bën paraqitje nga më të ndryshme në rrjetet sociale. Pozat e...

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
scattered clouds
9.1 ° C
9.4 °
8.9 °
70 %
7.2kmh
40 %
Fri
8 °
Sat
11 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
9 °

LAJMET E FUNDIT

Sa paguhet Teuta Krasniqi në “Çka ka shpija”?

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive. Ajo tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave të rezervuar për të. Sa...

Enxhi, asistentja që e bën MTI-në të ngrohtë edhe në dimër!

Asistentja ekzekutive në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Enxhi Stublla kohë pas kohe bën paraqitje nga më të ndryshme në rrjetet sociale. Pozat e...