Fejohet ish-aktorja e serialit “O sa mirë”

Aktorja shqiptare, Anita Nikaj i ka dhënë fund beqarisë.

Nikaj më së miri njihet falë rolit në në serialin e njohur, “O Sa Mirë”.

Anita Nikajn mori famë fal rolit si studente nga Tuzi i Malit të Zi, Lule Gruda.

Pas largimit nga seriali ajo ka nisur një jetë të re në Shtetet e Bashkuara në New Yorkut, atje ku edhe kurorëzojë dashurinë e saj.

Bukuroshja shqiptare i ka thënë po propozimit të Sammy Puleos, dhe këtë e bëri të ditur në disa postime në rrjetet sociale.

Në ahengun e fejesës ajo kishte pranë vetëm rrethin e saj të afërt.

Aktorja shqiptare, Anita Nikaj i ka dhënë fund beqarisë.

Nikaj më së miri njihet falë rolit në në serialin e njohur, “O Sa Mirë”.

Anita Nikajn mori famë fal rolit si studente nga Tuzi i Malit të Zi, Lule Gruda.

Pas largimit nga seriali ajo ka nisur një jetë të re në Shtetet e Bashkuara në New Yorkut, atje ku edhe kurorëzojë dashurinë e saj.

Bukuroshja shqiptare i ka thënë po propozimit të Sammy Puleos, dhe këtë e bëri të ditur në disa postime në rrjetet sociale.

Në ahengun e fejesës ajo kishte pranë vetëm rrethin e saj të afërt.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

Tayna thekson format trupore me veshjen e ngushtë dhe sportive

Tayna i vuri në pah format seksi trupore. Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është shumë e dashur për publikun shqiptar, shkruan lajmi.net. Projektet e saj janë...

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
mist
7 ° C
8.3 °
6 °
81 %
0.8kmh
20 %
Wed
17 °
Thu
16 °
Fri
14 °
Sat
14 °
Sun
10 °

LAJMET E FUNDIT

Tayna thekson format trupore me veshjen e ngushtë dhe sportive

Tayna i vuri në pah format seksi trupore. Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është shumë e dashur për publikun shqiptar, shkruan lajmi.net. Projektet e saj janë...