spot_img

Gjatë ceremonisë së varrimit, pas aksidentit në Pejë familja Shala i zgjat dorën e pajtimit familjes Elshani

spot_img

I është dhënë lamtumira e fundit dy personave që humbën jetën tragjikisht në një aksidente trafiku në fshatin Ozdrim të Pejës, raporton Gazeta Sinjali.

Dy viktimat që u goditën për vdekje janë nga Avdi Shala dhe Fadil Shala, të cilët nuk arritën t’i përballojnë plagët e rënda dhe vdiqën në vendin e ngjarjes, teksa personi i lënduar tashmë po trajtohet në QKUK.

Në ceremoninë e varrimit, familja Shala i zgjat dorën e pajtimit familjes Elshani

I është dhënë lamtumira e fundit dy personave që humbën jetën tragjikisht në një aksidente trafiku në fshatin Ozdrim të Pejës, raporton Gazeta Sinjali.

Dy viktimat që u goditën për vdekje janë nga Avdi Shala dhe Fadil Shala, të cilët nuk arritën t’i përballojnë plagët e rënda dhe vdiqën në vendin e ngjarjes, teksa personi i lënduar tashmë po trajtohet në QKUK.

Në ceremoninë e varrimit, familja Shala i zgjat dorën e pajtimit familjes Elshani

spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

NGJARJE TË TJERA

spot_img
spot_img