Joshua dhe Usyk – Shiko ketu meçin

Anthony Joshua kishte përballje kundër Fury, por ky i fundit do të ndeshet me Wilder fillimisht, ndërsa Joshuas i duhej një kundërshtar dhe tani do të ndeshet me ukrainasin.

Joshua që do të boksojë në shtëpi do të mbrojë titujt në WBO, IBF dhe WBA, dhe kishte të njëjtën peshë që e kishte edhe për luftën e tij kundër Kubrat Pulev në dhjetor, 108 kg.

Usyk, ish-kampioni i padiskutueshëm botëror, 100 kg. Ai është më i rëndë se sa ishte në meçin e tij të fundit ndaj Derek Chisora.

Meçi i madh zhvillohet në stadiumin e Tottenham Hotspur.

KËTU SHIKOJE LIVE

Anthony Joshua kishte përballje kundër Fury, por ky i fundit do të ndeshet me Wilder fillimisht, ndërsa Joshuas i duhej një kundërshtar dhe tani do të ndeshet me ukrainasin.

Joshua që do të boksojë në shtëpi do të mbrojë titujt në WBO, IBF dhe WBA, dhe kishte të njëjtën peshë që e kishte edhe për luftën e tij kundër Kubrat Pulev në dhjetor, 108 kg.

Usyk, ish-kampioni i padiskutueshëm botëror, 100 kg. Ai është më i rëndë se sa ishte në meçin e tij të fundit ndaj Derek Chisora.

Meçi i madh zhvillohet në stadiumin e Tottenham Hotspur.

KËTU SHIKOJE LIVE

spot_img

NGJARJE TË TJERA