spot_imgspot_img

Lajm i rëndë nga Italia, treni përplas për vdekje të miturin shqiptar

spot_img

Një 15-vjeçar me origjinë shqiptare është përplasur për vdekje nga tren në Breshia, Itali.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, teksa i mituri ishte në tentativë për të kaluar shinat, por nuk ia doli, raporton Abc News.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në sy të bashkëmoshatarëve të tij, të cilit u tmerruan.

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes

 

Një 15-vjeçar me origjinë shqiptare është përplasur për vdekje nga tren në Breshia, Itali.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, teksa i mituri ishte në tentativë për të kaluar shinat, por nuk ia doli, raporton Abc News.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në sy të bashkëmoshatarëve të tij, të cilit u tmerruan.

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes

 

spot_img
spot_img

NGJARJE TË TJERA

spot_img
spot_img