ZYRTARE: Ballkani nuk ka të ndalur, prezanton dy super-transferime

Mevlan Zeka është përforcimi i radhës nga klubi i Ballkanit.

Sulmuesi gjakovar gjatë ditës së djeshme zyrtarizoi ndarjen me Feronikelin, skuadër me të cilën fitoi gjithçka që mund të fitohej vitin e kaluar.

Zeka nuk ka vonuar dhe menjëherë e ka bërë zgjedhjen e tij për të ardhmen.

Siç njofton faqja zyrtare Ballkanit, Zeka tashmë është prezantuar te skuadra e Ballkanit që drejtohet nga Ismet Munishi.

Përveç Zekës, Ballkani ka prezantuar edhe portierin nga Rahoveci, Kenan Haxhihamza.

Haxhihamza vitin e kaluar mbrojti ngjyrat e Gjilanit.

Mevlan Zeka është përforcimi i radhës nga klubi i Ballkanit.

Sulmuesi gjakovar gjatë ditës së djeshme zyrtarizoi ndarjen me Feronikelin, skuadër me të cilën fitoi gjithçka që mund të fitohej vitin e kaluar.

Zeka nuk ka vonuar dhe menjëherë e ka bërë zgjedhjen e tij për të ardhmen.

Siç njofton faqja zyrtare Ballkanit, Zeka tashmë është prezantuar te skuadra e Ballkanit që drejtohet nga Ismet Munishi.

Përveç Zekës, Ballkani ka prezantuar edhe portierin nga Rahoveci, Kenan Haxhihamza.

Haxhihamza vitin e kaluar mbrojti ngjyrat e Gjilanit.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

Vajza e Schumacherit vjen me një mesazh të fuqishëm

Vajza e Michael Schumacherit, Gina, së fundmi ka përcjellë një mesazh përmes rrjeteve sociale, transmeton “Zeri.info”. Vajza e ish-kampionit të Formulës 1 është një adhuruese...

Guardiola nuk pret fortë, e zyrtarizon tek Manchester City, super yllin e La Ligës

Manchester City ka kompletuar transferimin e parë për këtë afat kalimtar, duke transferuar Ferran Torresin. Nënkampioni anglez ka njoftuar se ka arritur marrëveshje transferimi me...

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
broken clouds
15.9 ° C
16.1 °
15.6 °
82 %
0.5kmh
75 %
Wed
18 °
Thu
19 °
Fri
24 °
Sat
23 °
Sun
25 °

LAJMET E FUNDIT

Vajza e Schumacherit vjen me një mesazh të fuqishëm

Vajza e Michael Schumacherit, Gina, së fundmi ka përcjellë një mesazh përmes rrjeteve sociale, transmeton “Zeri.info”. Vajza e ish-kampionit të Formulës 1 është një adhuruese...

Guardiola nuk pret fortë, e zyrtarizon tek Manchester City, super yllin e La Ligës

Manchester City ka kompletuar transferimin e parë për këtë afat kalimtar, duke transferuar Ferran Torresin. Nënkampioni anglez ka njoftuar se ka arritur marrëveshje transferimi me...

Xherdan Shaqiri e ‘harron’ Liverpoolin, shihet në jaht i rrethuar me femra

Xherdan Shaqiri sot ishte në fokusin e mediave ndërkombëtare, gjegjësisht të rubrikës rozë. “The Sun” shkruan se si futbollisti nga Kosova ‘e kishte harruar kremin...